Dojazd

Najprościej dojadą Państwo używając nawigacji gogle gdzie należy wpisać adres: Klimatykonstancina, lub współrzędne GPS 52°04’02.6″N 21°04’49.9″E

Dojazd z Warszawy prowadzi ulicą Puławską z której należy skręcić w Piasecznie w lewo w ulicę Chyliczkowską kierunku Konstancina i dalej ulicą Długą do Leśnej która Was doprowadzi do ulicy Wierzbnowskiej.

Alternatywny dojazd prowadzi nad Wisłą ulicą Drewny do Konstancina gdzie trzeba na rondzie skręcić w prawo na Piaseczno, po czym w lewo w ulicę Chylicką do Cedrowej która doprowadzi Was do Wierzbnowskiej.

Czas dojazdu do centrum Warszawy każdą z tych tras zajmuje ok 40 minut, a będzie znacznie skrócony po dokończeniu południowej obwodnicy miasta S2 co nastąpi w 2020 roku oraz trasy S 79 – Puławska-bis.

Dojazd autobusowy do Warszawy zapewnia linia 710 kursująca z Konstancina do Stacji Metro Wilanowska, linia 200 do Dworca Centralnego oraz linia nocna N50 z Konstancina do stacji Metro Wilanowska. Wszystkie te autobusy zatrzymują się na przystanku przy Bolesława Prusa w odległości 2 km od naszego osiedla.
Dodatkowo w odległości 300 m jest przystanek autobusu L24 którym można dojechać do PKP Piaseczno i dalej pociągiem do centrum Warszawy.