Atuty naszej oferty

Niezaprzeczalne atuty naszej propozycji to:

Atrakcyjne ceny

W naszej inwestycji „atrakcyjne ceny” to nie jest pusty slogan, bo oferujemy nieruchomości bardzo wysokiej jakości, za cenę jakiej nie znajdą Państwo w Konstancinie, co oznacza że ceny w zależności od wielkości domu i działki przedstawiają się następująco:

Dom 140 m2 z działką 750 m2 – 960 000 zł

Dom 160 m2 z działką 750 m2 – 1 080 000 zł

Dom 180 m2 z działką 750 m2 – 1 180 000 zł

Dom 200m2 z działką 750 m2 – 1 240 000 zł

Dobra inwestycja

Skorzystaj z okazji zakupu nowego domu w Konstancinie od uznanego dewelopera działającego od 25 lat. Nieruchomości w Konstancinie, jak we wszystkich osiedlach domów jednorodzinnych pod Warszawą są dobrą inwestycją, pod warunkiem że koszty zakupu nie są wysokie jak w osiedlu „Klimaty Konstancina”, a ceny sprzedaży nieruchomości w stale rosną. Tak się dzieje w Konstancinie gdzie wartość nieruchomości wzrosła na przestrzeni ostatnich 10 lat o 65% . W rankingu osiedli jednorodzinnych pod Warszawą Konstancin od lat zajmuje czołowe miejsce zarówno pod względem wysokości cen jak również dynamiki wzrostu.

Bezpieczny styl życia

Doświadczenie Korona-wirusa pokazało nam jak niebezpieczne są duże skupiska ludzi zamieszkujących na niewielkim terenie. Nasila się więc trend osiedlania się poza centrami miast w takich miejscowościach jak Konstancin i w takich domach jak w osiedlu „Klimaty Konstancina”. Co raz bardziej popularna staje się praca on-line nie wymagająca opuszczania domu. Duże ogrody także sprawiają że w takim domu w Konstancinie można dobrze wypoczywać spędzając nawet urlop jak w domu letniskowym, a okoliczne tereny spacerowe i rekreacyjne urozmaicą pobyt w domu w naszym osiedlu w Konstancinie.

Podsumowując – Atuty naszej oferty to:

  • Unikalna lokalizacja

  • atrakcyjna cena jakiej nie ma nigdzie w Konstancinie

  • duże działki i zabudowa dająca poczucie intymności i bezpieczeństwa

  • komfortowo zaprojektowane energooszczędne domy

i wiele innych nowatorskich rozwiązań oszczędzania energii, o które powinniście nas zapytać.